Jak oslavit konec roku, aneb Silvestr v KD Bílá Hora!

Vánoční svátky a konec roku 2017 je za rohem. Jak Štědrý den, tak Silvestr připadají letos na neděli. Už máte napečené cukroví? Jestli ne, tak šup šup, Vánoce jsou již tento víkend.

Po vánočním shodu, kupování dárků, vánočním úklidu, povinnostech v práci, které se musí stihnout do konce roku apod., si udělejte čas i na sebe, na své blízké a oslavte konec roku a příchod toho nového. V KD Bílá Hora víme, že jste pravděpodobně měli plné ruce práce, abyste měli hezké a příjemné vánoční svátky. Proto si odpočiňte i od příprav na silvestrovský večer a nechte to na nás! Rozhodli jsme se o slavnostní oslavu konce roku, s kterou nebudete mít nejmenší práci. Živá hudba, moderovaný večer, bohaté občerstvení, nebo soutěže? No jistě, vše máme připravené!

Můžete se těšit na hudbu v podání skupiny KIX, která bude po celý večer hrát známé české i zahraniční hity. Slavit tak můžete konverzací se svými známými za poslechu hudby, nebo tancem přímo na parketu. Až do cca 1:00 si můžete vychutnat poslech kapely KIX, poté bude hrát reprodukovaná hudba. Během večera se můžete těšit i na soutěž o netradiční ceny.

Silvestrovským večerem vás bude provázet zábavný muzikálový herec a zpěvák Filip Hořejš.

                    

 

V ceně vstupného je raut ve stylu „All you can eat“ (Sněz, co můžeš), konzumace je tedy neomezená. Slavnostně oslavíme Silvestr přípitkem, který je také v ceně vstupného. A co vás čeká za dobroty? Podívejte se sami!

Vstup na akci od 18hod, hudební program začíná od 19hod.

Vstupné: 600 Kč

Online vstupenky zakoupíte v síti GoOut.cz – ZDE 
Osobně na recepci KC Průhon 

Vstupenky doporučujeme koupit nejpozději do 22. 12. z důvodů omezené kapacity, poté bude prodej ukončen, případně bude k dispozici snížený počet vstupenek.