Airsoftový kroužek

Nově od začátku roku 2020 kromě Muzikálového kurzu pro děti a Hudebně pohybového kroužku pro předškoláky zajišťujeme i průpravný Airsoftový kroužek pod vedením členů ozbrojených složek a nadšenců airsoftu.

Co je to vlastně airsoft?  
Airsoft je ve zkratce taková hra na vojáky. Hraje se venku, či vevnitř a cílem je si hru užít. Při běžném airsoftu se střílí s airsoftovými zbraněmi a jako střelivo se používají malé bílé kuličky velikosti 6 mm, což ovšem není přímo náplní našeho kroužku.

Co je náplní kroužku?  
Kroužek děti rozvíjí k samostatnosti, ale i k práci v kolektivu. Náplní kroužku je zdravověda, sebeobrana, ale i třeba základy topografie, či jiné různorodé aktivity. Vedoucí se snaží předat své zkušenosti a hlavně respekt, úctu a soběstačnost. Kroužek je zaměřen na průpravu k airsoftu, aby se děti naučily základním pravidlům, než začnou airsoft skutečně hrát.

Všichni vedoucí jsou dlouholetí nadšenci do airsoftu a osobně se snaží předávat všechny své znalosti a dovednosti. Zapomeňte na stereotypní kroužek! Čeká vás rozmanitá škála aktivit, které pomáhají v rozvoji, jak jedince, tak týmového ducha. 

Děti jsou motivovány „kariérním růstem“, kdy nováčky zaučují další kadeti, popřípadě členové kroužku. Vedoucí na vše bedlivě dohlíží a dále vyučují vše potřebné. Touto formou se děti lépe poznají, spřátelí se a rychleji si vše osvojí.

Potřebuji nějaké pomůcky, abych mohl chodit do kurzu?
Do začátku nepotřebujete vůbec nic, vše se dá u nás zapůjčit. Zbraň – i když je to pouze hračka a nebudeme ji používat ke střílení – dostane každý do ruky až po absolvování školení s vedoucím během kroužku.

Kdo vede kroužek?
Parta airsoftových nadšenců a zároveň členů ozbrojených složek, kteří předávají reálné zkušenosti nikoliv výmysly. Vnímaví vedoucí, kteří se vrhli na výchovu další generace šikovných airsoftových společníků, které bude nový koníček bavit.
Hlavní vedoucí – Ctibor Čeleda (10 let práce u Vězeňské služby ČR, dále 20 let práce u Městské policie hl. m. Praha)
Hlavní zdravotník a zástupce hl. vedoucího – Petr Fuchs (4 roky práce, jako vojenský zdravotník)
Vedoucí – Ladislav Skorkovský (3 roky práce u PČR)

Informace o kurzu:

  • pro kluky i holky od 8 do 18 let
  • zdravověda, sebeobrana, základy topografie a jiné různorodé aktivity
  • průprava k airsoftu a navazujícím víkendovým, nebo táborovým akcím, které pořádají vedoucí kurzu (nikoliv KD Bílá Hora)
  • pod vedením členů ozbrojených složek a nadšenců airsoftu
  • pro začátečníky možnost zapůjčení pomůcek
  • kurz začíná v únoru 2020 v sále KD Bílá Hora
  • každý druhý čtvrtek (termíny: 20.2., 5.3., 19.3., 2.4., 16.4., 30.4., 14.5., 28.5., 11.6. a 25.6.)
  • bonusová sleva pro účastníky kurzu do airsoftové prodejny a army shopu v Praze
  • cena 2 000 Kč/pololetí

Přihláška ke stažení ZDE (vyplněnou a podepsanou přihlášku zašlete na kurzy@kdbh.cz)

Více informací a přihlášení do kurzu:
Kristýna Pixová
telefon: +420 777 320 390
e-mail: kurzy@kdbh.cz

<<< zpět na přehled všech kurzů