7.kolo: Koncert – „Výzva pro mladé kapely“

nahrávám mapu....

Datum a čas
20/05/2022
18:00 - 22:00

Místo konání
KD Bílá Hora

Kategorie


V pátek 20.5.2022 proběhne 7. a poslední soutěžní kolo Výzvy pro mladé kapelydo které se mohou zapojit mladé, začínající, studentské kapely, které se zatím hudbou profesionálně „neživí“. Přihlášené kapely postupně vystoupí od února do května 2022 formou koncertů v KD Bílá Hora. Nejlepší kapely poté vystoupí na závěrečném venkovním minifestivalu v sobotu 11. 6. 2022 v KD Bílá Hora, kde vyhlásíme 3 nejúspěšnější kapely.

V květnu se můžete těšit na dva poslední soutěžní koncerty výzvy 6.5. (6.kolo) a 20.5. (7.kolo).

Při sedmém a posledním kole se můžete těšit na vystoupení kapel:
18:00 JE NA MALINÁCH
19:30 KRÁĽOVÁ & PROBLÉMY
21:00 BÍTOFF

JE NA MALINÁCH

JE NA MALINÁCH je mladá pětičlenná pražská parta muzikantů, kterou baví kombinace melodické hudby a českých textů po vzoru Wohnoutů, Vypsané fixy, Mňágy či Jokers. Kapela koncertuje po Čechách, nejčastěji ale v Praze. Koncerty i sama pořádá, mimo jiné pořádala i úspěšnou přehlídku kapel Jasný Fest, v rámci které s Malinami kapely spolupracovaly na split-CD Došly modré propisky (2018). K písni Nespěchám z této desky kapela natočila videoklip, další chystá také k písním z nové desky Vysoko nad zemí. Ze všeho nejvíc se ale kapela těší zpět na pódia a doufá, že se letos s fanoušky opět uvidí naživo třeba na nějakém letním festivalu. Na výzvě pro mladé kapely bohužel vystoupí bez saxofonu.
Bandzone: JE NA MALINÁCH
Web: JE NA MALINÁCH
Youtube: JE NA MALINÁCH – 10 let živě
Youtube: JE NA MALINÁCH – Lehká ironie (záznam koncertu)

KRÁĽOVÁ & PROBLÉMY

ZUZANA KRÁĽOVÁ

KRÁĽOVÁ & PROBLÉMY

Zuzana Kráľová je slovenská zpěvačka, skladatelka a textařka žijící v Praze. Předtím než začala pracovně působit v Národním divadle v Praze se deset let věnovala šansonu/folku s muzikantem Karolem Kompasem (s kterým vydali album Kráľová & Kompas – Po horách, jazerách). Na konci roku 2020 vydala svůj první sólo singl „Kráľová“, který napsala v češtině „Vem mě domů“. Po studiové práci se začala věnovat živému hraní, a tak vznikla kapela Problémy v složení – Lucia Bakaiová – zpěv/vokály, Zbyšek Říha – el.kytara, Jakub Školný – el. klávesy, Lukáš Mazár – el. basa, Jan Nezval – bicí. První koncert autorské hudby se konal v říjnu 2021 v Malostranské besedě.
Youtube: KRÁĽOVÁ & PROBLÉMY
Facebook: KRÁĽOVÁ & PROBLÉMY
Instagram: KRÁĽOVÁ & PROBLÉMY

BÍTOFF

BÍTOFF

Kapela BÍTOFF hraje 2 roky a má za sebou pár singlů. Žánr pop je jejich cesta, baví je skládat do malého formátu velké myšlenky a navíc je nakopnout trendy hudbou. Momentálně se před nimi rýsuje velká výzva – píseň Sireny zaujala OSU, která se s nimi bude podílet na vydání videoklipu. 
Facebook: BÍTOFF
Web: BÍTOFF

Místo konání: Sál KD Bílá Hora
Vstupné dobrovolné.

<< zpět na přehled všech akcí